Warsztaty

WYPRAWY “Z MŁOTKIEM W GÓRY!”

ROCK’si Geoedukacja to izerska firma prowadzona przez Roksanę Knapik - geologa, przewodnika sudeckiego i doświadczonego edukatora. W ofercie ROCK’si znajdują się warsztaty, wycieczki i wykłady o tematyce geologicznej (i nie tylko) oraz wydawnictwa edukacyjne dla dzieci. Dla turystów indywidualnych firma organizuje cieszące się dużą popularnością wyprawy „Z młotkiem w góry!”, podczas których uczestnicy wyposażeni w młotki oraz sprzęt ochronny (rękawice, okulary) wyruszają w poszukiwaniu minerałów występujących w Górach Izerskich, Karkonoszach i Rudawach Janowickich. Wyprawy są wspaniałą okazją, żeby poznać budowę geologiczną i rzeźbę regionu, zebrać wspaniałe okazy do swojej kolekcji, przeżyć super przygodę w górach oraz obudzić w sobie pasję. Jest to aktywna forma spędzania czasu na świeżym powietrzu, odpowiednia zarówno dla dorosłych i dzieci, a także dająca mnóstwo satysfakcji. Samodzielnie znaleziony podczas wyprawy kamień będzie najlepszą i najprawdziwszą pamiątką z gór. Wycieczki na minerały są kameralne i odbywają się w gronie maksymalnie 20 osób. Istnieje również możliwość umówienia się na indywidualne zajęcia w terenie (do 10 osób), koszt uzależniony jest wtedy od liczby odwiedzonych miejsc. Wszystkie szczegóły można znaleźć na stronie www.rocksi.pl, można się kontaktować również poprzez stronę na facebooku. Do zobaczenia z młotkiem w górach!

dzikie-roze-warszaty-roksi-4
dzikie-roze-warszaty-roksi-3
SONY DSC

Warsztaty w Starej Kuźni w Przecznicy (10 km od nas)

• warsztaty ceramiczne,
• warsztaty toczenia na kole garncarskim,
• warsztaty decoupage, warsztaty mydlarskie,
• produkcja naturalnych pomadek ochronnych,
• warsztaty tworzenia czapek na obręczy dziewiarskiej
dzikie-roze-agroturystyka-warszaty-02
dzikie-roze-agroturystyka-warszaty-06
dzikie-roze-agroturystyka-warszaty-01

Warsztaty Mozaiki Izery Gallery

"Izery Gallery zajmuje się sztuką dekoracyjną, użytkową, budownictwem, projektowaniem w zgodzie z naturą, zdrowym stylem życia, czerpiąc inspiracje z otaczającego nas krajobrazu..."

dzikie-roze-warsztaty-mozaiki

Pracownia piernikowa Isabell
(22 km od nas)

· Zwiedzanie muzeum Pracowni Piernikowej
· Warsztaty z ozdabiania Pierników Izerskich (materiały: 3 pierniczki, perełki cukrowe, posypki, pisak lukrowy, woreczek do zapakowania, wstążeczka, piernikowa niespodzianka, zwiedzanie Pracowni w gratisie)
· Warsztaty z wypiekania i ozdabiania pierników.
· Warsztaty z ozdabiania Pierników Izerskich oraz mydełek artystycznych
· Warsztaty z mydełek, kul kąpielowych i peelingów, czyli wszystko, czego potrzebujemy do domowego spa..

Świeradów, ul. Rolnicza 2

Żywe Muzeum Ceramiki
w Bolesławcu (45 km)

Program warsztatów ceramicznych przygotowany jest z myślą o wszystkich osobach poszukujących sposobów na ciekawe spędzenie czasu wolnego, szukających nowych wyzwań i pragnących rozwijać się w sposób twórczy. Warsztaty ceramiczne dopasowane są do możliwości czasowych oraz oczekiwań. Przy pomocy czterech żywiołów: wody, ognia, powietrza i ziemi można stworzyć swoje własne, unikatowe naczynia kamionkowe.

dzikie-roze-warszaty-ceramika-boleslawiec-2
dzikie-roze-warszaty-ceramika-boleslawiec-3
dzikie-roze-warszaty-ceramika-boleslawiec-1

Huta Julia

To jedna z niewielu istniejących dziś zabytkowych fabryk, producent szkła kryształowego. Produkuje ręcznie formowane i szlifowane produkty, które są dystrybuowane na rynki całego świata. Turyści mogą z bliska podziwiać ręczny proces produkcji szklanych arcydzieł oraz uczestniczyć w warsztatach, gdzie poznają tajniki sztuki szklarskiej.

dzikie-roze-warszaty-huta-szkla-4
dzikie-roze-warszaty-huta-szkla-1
dzikie-roze-warszaty-huta-szkla-3

Registration

Forgotten Password?