POKÓJ KAMIENNY

Pokój trzyosobowy

Pokój trzyosobowy z łazienką. Jedno łóżko podwójne oraz jedno pojedyncze.

Udogodnienia

  • komplet ręczników
  • mydło hipoalergiczne
  • suszarka do włosów
  • wifi na terenie całego budynku

W cenie pokoju

  • śniadanie
  • sauna
  • wypożyczenie rowerów
16:00 - 21:00 Jeżeli chcieliby Państwo przyjechać lub wyjechać w innych godzinach prosimy o wcześniejsze poinformowanie nas. Dostosujemy się w miarę naszych możliwości.
do 11:00 Jeżeli chcieliby Państwo przyjechać lub wyjechać w innych godzinach prosimy o wcześniejsze poinformowanie nas. Dostosujemy się w miarę naszych możliwości.
Gwarancją rezerwacji jest wpłacony zadatek w wysokości 30% i potwierdzenie jego przelewu w ciągu 2 dni e-mailem. W tytule przelewu prosimy o podanie terminu pobytu. Brak wpłaty w tym terminie spowoduje anulowanie wstępnej rezerwacji. Jeżeli odwołasz pobyt do 4 tygodni przed terminem przyjazdu zwrócimy Ci 100% zadatku, do dwóch tygodni 50%, później zadatek jest bezzwrotny. Jeżeli zmienisz zdanie na trzy dni przed przyjazdem, szansę na wynajęcie tego pokoju mamy minimalną, dlatego prosimy, opłać całą ustaloną kwotę. Gdyby udało się znaleźć zastępstwo, odeślemy całość. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
Nie jesteśmy miejscem tylko dla dorosłych, ale najlepiej czują się u nas dzieci powyżej dziesiątego roku życia.
Pensjonat jest przyjazny dla czworonogów, opłata za pobyt psa wynosi 20 zł/dobę. Prosimy o przywiezienie legowiska i o niepozostawianie zwierząt samych w pokoju.
W naszym domu obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu, dla gości palących przygotowaliśmy miejsce przed domem. Nie przyjmujemy myśliwych, którzy przyjeżdżają na polowanie.

Opinie pokoju

Brak opinii o tym pokoju

Zostaw opinię

Jak byś ocenił POKÓJ KAMIENNY?
Click to rate

Ceny pokoju za 1 dzień

2 osoby
380
3 osoby
530

Wakacje 14.07-31.08

* pobyt min. 3-dniowy

CENY POKOJU ZA 1 DZIEŃ

2 osoby
410
3 osoby
540

Wakacje siedmiodniowe

0 zł
0 zł