Daleko od miasta

W ubiegłym roku, zaraz po otwarciu Dzikich Róż, zawitała do nas ekipa TV z kanału Domo+. Spędziliśmy trzy dni z przesympatyczną ekipą, która wprowadzała tak miłą atmosferę, że prawie zapominaliśmy o obecności kamery, zdradzając szczegóły, o których niekoniecznie wypadało rozmawiać. Sprytne;) Potem trzeba było jeszcze cierpliwie poczekać na montaż i od listopada można było nas pooglądać na kanale Domo+ i  chyba też na TVN Style.

 Fragment filmu można poogląda tutaj, natomiast cały 25 minutowy odcinek znajduje się pod tym linkiem:

Prowadząca program, Natalia Sosin-Krosnowska, na podstawie swoich podróży i rozmów z bohaterami programu napisała książkę Cisza i spokój, który jest świetnym poradnikiem dla wszystkich, którzy marzą o osiedleniu się na wsi. W zacnym gronie kilku agroturystyk znalazła się i nasza, obszernie opisana historia!

5 Komentarze do tego posta

 • Dzikie Róże

  26 listopada 2018 at 20:26

  Hasło mogę podawać tylko na priv

 • Loyal Pat

  8 października 2018 at 08:00

  Realizacja marzeń jest pięknem:)

 • Tamaryszek

  3 października 2018 at 19:34

  Bardzo lubię ten program, jego atmosferę i idee, które propaguje. Znajdę Wasz odcinek w sieci i z przyjemnością obejrzę, bo przez wyjazdy wakacyjne kilka mi umknęło. Pozdrawiam!

 • KrowyWeMgle

  9 sierpnia 2018 at 20:49

  Jakie jest hasło? Chciałbym zobaczyć pełny odcinek:)

 • ludzie z bagien

  6 sierpnia 2018 at 10:53

  …cieszymy się razem z Wami. Podglądam nadal co się u Was dzieje i myślę że zrobiliście ogromną pracę uwieńczoną sukcesem 🙂 rzadko oglądam telewizję, ale może zacznę częściej?, …skoro powstają programy o takich ludziach i ich historiach 🙂

  pozdrawiamy serdecznie!

Zostaw komentarz!

Registration

Forgotten Password?